Düzce’nin en meşhur ilçelerinden biri olan Akçakoca birçok ünlü mekanıyla adından söz ettiriyor. Ancak Akçakoca için önce birkaç bilgi vermek gerekirse Akçakoca posta kodu 81650 olan, Düzce’nin en bilindik ilçelerinden biridir. İlçedeki lüks restaurantlar insanların ilk tercih ettiği mekanlardan oluyor. Özellikle balık restaurantları büyük ilgi görüyor.

akcakoca posta kodu görseli

Akçakoca posta kodu 81650

Boğaziçi Akçakoca Balık Restaurant’ı

Düzce Akçakoca posta kodu 81650 olan ilçede balık restaurantları arasında en iyilerinden olan Boğaziçi Akçakoca müşterilerine lezzetli balıklar sunuyor. İlçenin en meşhur restoranları arasında olan Boğaziçi mekanının şıklığı ile göz kamaştırıyor. İnsanların çok kez gelip gittikleri bu yerde müşterilere gösterilen yoğun ilgi, onlara değerli olduklarını hissettiriyor. Mekan sağladığı hijyenik ortam sayesinde pandemi döneminde insanların sağlığına önem veriyor. Evlilik yıl dönümü, doğum günü kutlamaları, evlilik teklifleri gibi özel anlar için etkinlikler düzenliyor. Siz de bu etkinliklerden yararlanmak istiyorsanız restaurantı arayıp isteğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Fiyatlar

Boğaziçi Akçakoca’da yemek yemek istiyorsanız önceden aramalısınız. Restaurant ayrıca zengin sunumuyla da müşterilerini memnun ediyor. Önden gelen servisler ile yemeğinizi beklerken keyifli vakitler geçirmenizi sağlıyor. Ustalarından elinden yapılan yemeklerin fiyatları ise Akçakoca’da bulunan birçok restauranta göre çok daha uygun. Özellikle yiyeceğiniz yemeğin lezzeti ve sunulan zengin sofralara ödeyeceğiniz miktar çok ucuz kalıyor. Restaurant iç – dış görünüşüne ve yemeklerine erişmek istiyorsanız buraya tıklayınız.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Akçakoca Nöbetçi Eczaneleri hakkında bilgi veren sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlçemize gelmeden önce Akçakoca Hava Durumu hakkında bilgi almak isteyen misafirlerimiz bu sayfadan tahmin raporunu inceleyebilirler.