Hafta sonunu sakin ve doğayla iç içe bir yerde geçirmek isteyenler, Düzce’nin Akçakoca ilçesini tercih edebiliyor. İstanbul ve Ankara kalabalığından kaçmak ve sevdikleriyle keyifli zaman geçirmek isteyenlere hizmet veriliyor. Akçakoca rakı balık mekanı olarak zengin menü seçenekleri ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile tüm müşteriler karşılanıyor. Uzun yıların vermiş olduğu tecrübe ve özgüvenle en kaliteli hizmetler veriliyor.

akcakoac raki balik meze scaled e1633547714882 görseli

Düzce rakı balık mekanları arasında her zaman önerilen ve müşteri sayısı hızla artan mekan olarak yer alınıyor. Günün her saatinde balık ürünleri ve farklı yemek seçenekleri servisi yapılır. Temizlik ve hijyene önem verilir ve müşteri sağlığı, ürün lezzeti her zaman önceliktir. Ferah mekan özeliği ile gelen müşteriler rahat ediyor ve zamanlarını lezzetli yemekler, içeceklerin tadına bakarak keyifli geçiriyor.

Menüler

Düzce alkollü mekan tercihlerini yapmak isteyenler, rahat edebilecekleri ve deniz manzaralı yer seçimi yapıyor. Müşterilere sunulan menü seçenekleri arasında lezzetli tüm seçenekler yer alıyor. Akçakoca rakı balık hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, münüleri inceleyerek siparişlerini oluşturabiliyor. Menü seçenekleri başlıkları şunlardır.

Balık ve rakı siparişi vermek isteyenler, mevsimine göre balık seçimi yaparak en lezzetli balıkların tadına bakabiliyorlar. Balık çeşitleri arasında, hamsi, levrek, palamut, çipura, çinekop, lüfer, mezgit, kalkan, kalamar, istakoz gibi çok sayıda deniz ürünü yer alıyor. İçecek menüsünde rakı ve tüm alkollü ve alkolsüz içecek çeşitleri mevcuttur. Sipariş verilen tüm menüler usta şefler tarafından hemen hazırlanarak servis ediliyor.

Deniz Manzarasında Yemek Keyfi

Akçakoca rakı balık keyfini yaşamak isteyenler, ortam seçimine önem verirler. Deniz manzarasında yemek keyfi her zaman tercih edilir. Akçakoca, yeşil dokusu ve kilometrelerce uzun plajları ile insanlara keyifli zaman geçirme seçenekleri sunuyor. Düzce rakı balık restoranlarının Akçakoca’da bulunması, yakın çevreden çok sayıda müşterinin gelmesini sağlıyor. Deniz manzarasında yemek keyfinin yaşanabilmesi için yaz ve kış sezonların göre düzenleme yapılıyor.

akcakoca raki balik meze görseli

Yaz aylarında açılır kapanır cam sistemleri kullanılıyor. Kış aylarında deniz manzarası karşısında rakı ve balık keyfinin doyasıya yaşanabilmesi için şömineli ısıtma yapılıyor. Hizmetlerin aksatılmadan sunulabilmesi için yeterli sayıda personel hazır bulunduruluyor ve aynı anda yüzlerce kişinin yemek yemesi sağlanıyor. Kaliteli balık ürün ve alkollü içecek servisleri ile müşteri memnuniyetine önem veriliyor.

Akçakoca Restoran Seçimi

Kişiler arkadaşları ya da aileleri ile keyifli vakit geçirebilecekleri ve lezzetli yiyecekleri tadabilecekleri mekanları seçmeye özen gösterir. Akçakoca rakı balık mekanları arasında seçim yapmak isteyenler, ortamın ferahlığına, hizmet kalitesine, ürün çeşitliliğine ve birçok kritere dikkat ediyor.

Düzce alkollü mekan tercihlerinde her zaman Akçakoca ilçesi ilk sırada değerlendiriliyor. Restoran seçiminde öncelikli olabilmek için güler yüzlü personel, temiz ve hijyenik ortam, geniş menü seçenekleri, açık ve kapalı ana seçenekleri sunuluyor. Akçakoca restoran seçimlerinde deniz manzarası her zaman tercih nedenleri arasında yer alıyor. Kalabalık gruplarla gelecek olanlar iletişim kurarak, rezervasyon yapabiliyor ve restoranın istenilen bölümünden kişi sayısına göre yer ayırtabiliyor.

Akçakoca’da gün batımının çok güzel olması, birçok kişinin akşam saatlerinde bu manzara karşısında yemeklerini yemelerini ve içeceklerini içmelerini sağlıyor. Güneş batışının en güzel izlendiği Akçakoca’da rakı ve balık keyfini birlikte yaşamak isteyenler için en kaliteli hizmetler her zaman veriliyor. Yılların vermiş olduğu deneyimler, alanında uzman elemanların hizmetleri her zaman tercih edilen rakı balık mekanı olmayı sağlıyor.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

İlçemizi ziyaret etmeden önce Akçakoca Hava Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Akçakoca’ya özel yöresel Melengücceği Tatlısı hakkında bilgi almak için tıklayınız.