Türkiye’nin birçok yeri, turistik açıdan ilgi çekicidir. Özellikle Karadeniz kıyıları, Ankara ve İstanbul gibi büyük kentlerimize nispeten yakınlığı sebebiyle ön plana çıkıyor. Akçakoca, turistik açıdan çok fazla ilgi gören ilçelerimizden biridir. Batı Karadeniz Bölgesi’nde Düzce iline bağlı olan Akçakoca, yaklaşık 35 kilometrelik Karadeniz sahiline sahiptir. Geniş ve oldukça şirin bir kumsalı olan ilçe, bu sebeple turistlerin yoğun olarak ilgisini çekiyor. Yerli ve yabancı turistlerin uğrak yerleri arasında bulunan Akçakoca, her geçen gün daha fazla dikkat çekiyor. İlçeye gelenler Akçakoca kahvaltı yerleri ile harika zaman geçirme fırsatını asla kaçırmıyorlar. Firmamız, gelen ziyaretçilerimizin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlıyor.

Muhteşem bir atmosferde, nezih bir ortamda kahvaltı keyfi yaşamak herkesin hayalidir. Biz, ziyaretçilerimizin bu hayalini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz. İlçemizin ziyaretçileri, sunduğumuz kaliteli hizmet sebebiyle, bizi Akçakoca kahvaltı mekanları arasında öne çıkarıyorlar. Tamamen müşterileri odaklı bir anlayışla hizmet sunuyoruz. Bundan dolayı, ürün çeşitlerimizle olduğu kadar ürünlerimizin kalitesiyle de ön plana çıkıyoruz. Bu sayede, Akçakoca’da kahvaltı yapılacak yerler konusunda birçok kişinin tercihi olmayı başarıyoruz. Ziyaretçilerimiz, zengin çeşitlerimizden dilediklerini seçerek harika bir kahvaltı yapabiliyorlar. Buna ek olarak, tercihini organik ürünlerden yana kullananlar, aradıklarını yine mekanımızda bulabiliyorlar. Krallara layık bir Akçakoca köy kahvaltısı ziyaretçilerimizi adeta yeniliyor. Onların, yaşam enerjilerini yükseltiyor. Mekanımızda, tatlı, tuzlu, hamur işleri kategorisinde taze ve lezzetli ürünler sunuyoruz.

Akçakoca Kahvaltı Mekanı Zengin Menü

Mekanımızda herkesin damak tadına hitap eden ürünler var. Bu konuda çok büyük titizlik gösteriyoruz. Hamur işlerinden hoşlananlara; sigara böreği, bazlama gibi lezzetlerle hizmet sunuyoruz. Buna ek olarak, patlıcanlı, patatesli, kaşarlı ve kıymalı gözlemeler sunuyoruz. Tamamen el açması olan gözlemelerden hoşlananlar, tam kıvamında gözlemelerimizle kendilerini ödüllendiriyorlar. Hakiki bal, kaymak, reçel çeşitleri, yumurta, kızarmış ekmek ve söğüş tabağı yanında olmazsa olmaz, çay eşliğinde muhteşem lezzetler sunuyoruz. Ziyaretçilerimiz, harika görselliği ve tamamı günlük ürünlerden oluşan çeşitleriyle Akçakoca serpme kahvaltı ile çok iyi vakit geçiriyorlar. Yöresel lezzetlerin tadına bakmak isteyenler, aradıklarını tam manasıyla mekanımızda bulabiliyorlar. Bunun yanı sıra, birbirinden leziz peynir çeşitleri de tercih edilebiliyor.

Tuzlu lor, örgü peynir, çeçil peynir, beyaz peynir çeşitleriyle hizmet veriyoruz. Bizi Akçakoca
kahvaltı yapılacak yerler
arasında farklı kılan her zaman taze ürünlerimiz ve sınırsız
çeşitlerimizdir. Kahvaltıda peynir olmadan yapamayanlar, peynir çeşitleriyle kendilerine ziyafet veriyorlar. Tereyağı yemek isteyen ama doğalını bulmakta zorlanan müşterimiz, sunduğumuz hakiki tereyağın tadına doyamıyor. Domates, salatalık ve biber çeşitleri peynire eşlik ediyorlar. Sosis ve zengin salatayı mekanımızda sizlere sunuyoruz. Kahvaltıda tatlıdan vazgeçemeyenlere, vişne, çilek, ballı muz, bal ile tatlı anlar yaşatıyoruz. Zengin bir kahvaltı sofrası, elbette zeytinsiz olmaz. Çizik zeytin, siyah zeytin, biberli zeytin sofranızı süslüyor. Farklı lezzetler keşfetmekten hoşlananlar için, kuru üzüm, kayısı ve mevsim meyveleri sunuyoruz. Yine kahvaltıda değişik tatlar arayanlara, göz yumurta, patates kızartması ve biber kızartması servis ediyoruz. Karadeniz’e toplam 35 kilometre kıyısı olan Akçakoca, maviyle yeşilin buluştuğu harika bir doğaya sahiptir. Bundan dolayı, Akçakoca’ya yılın hemen her mevsimi çok sayıda ziyaretçi geliyor. Temiz havası, muhteşem doğasıyla yenilenen ziyaretçiler, mükemmel bir kahvaltıyla tüm sıkıntılarından arınabiliyorlar. Doğayla iç içe bir ortamda mükellef bir kahvaltı etmek isteyenlere Akçakoca da kahvaltı yerleri unutamayacakları bir gün yaşatıyor. Biz, mekanımızda, bol çeşit, taze ürünler ve uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Sunduğumuz ayrıcalıktan faydalanmak için yolu Düzce’ye yolu düşenleri veya kendilerine vakit ayırmak isteyenleri bekliyoruz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

İlçemize gelmeden önce Akçakoca Hava Durumu hakkında bilgi almak isteyen misafirlerimiz bu sayfadan tahmin raporunu inceleyebilirler.

Öğle ve Akşam yemeklerinde de Akçakoca Balık Restaurantı olarak hizmet vermekteyiz.